Wataha Farkas!

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:


 



FORUM ZAWIESZONE
ZAPRASZAMY TU: http://watahatrzechksiezycy.blogspot.com/


Strony: 1 [2] 3 4 ... 6

Autor Wątek: Zapisy do watahy Farkas.  (Przeczytany 12929 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Avenkiller

  • Opiekun Watahy
  • Armia Szara
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do watahy Farkas.
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 13, 2013, 18:07:23 »

Thx...xD
Zapisane
Siła: 20
Szybkość: 20
Zwinność: 20
Czujność: 20
Magia: 20

Moce: Żywioł wody, wszystkosłyszalność

Imię: Avenkiller
Pseudonim: Aven, Killer
Wiek: 5 lat
Płeć: Basior

Partnerka: Brak

Siostra: Ariana

Alan

  • Wojownik
  • Armia Szara
  • Użytkownik
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do watahy Farkas.
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 13, 2013, 20:58:09 »

Imię: Eremail
Pseudonim: Eremi
Wiek:5
Płeć:Samiec
Charakter:Szalony,odważny,inpulsywny,drażliwy,uparty,z poczuciem humoru
Historia:
 Urodziłem się jako małe nieudolne szczenie,ktore nie miało noc do zaoferowania więc zostałem wyrzucony..Moja matka była bardzo surofa patrzyła na swoje szczenie od strony wyglądu i co inne wilki powiedzą,ojciec zważał głównie na siłe.Od razu wyleciałem..Szfędałem się po świecie z myślą ,że zgine,że znajdą mnie jacyś ludzie i postrzelą..Trafiłem do jakiegoś domu..Tam mnie przygarneli,ale 5 lat później jak dorosłem to wyrzucili,bo stałem się niebezpieczny..Po całej tej sytuacji skryłem się w lesie przez pare miesięcu aż dotarłem tu..
Moce:Telepatia,klonowanie
Proponowana ranga:Wojownki
Jaka nazwa ma być wyświetlana?: Eremi
Zapisane
Siła:20
Szybkość:30
Zwinność:20
Czujność:20
Magia:10

Cadence

  • Samica Alpha
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Offline Offline
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 648
  • W razie problemów, pomogę..
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do watahy Farkas.
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 13, 2013, 21:00:59 »

Witaj, już ustawiam wojownika, nazwę...
Co tam jeszcze? A, jaskinię też zaraz zakładam i miłej gry C:
Zapisane
3 lata/Dzień 6/Część Pierwsza :Wiek

200 :Siła
200 :Szybkość
200 :Zwinność
200 :Czujność
200 :Magia

:Moce
lluvisanando
Luminescencja
Nekromancja
Uleczanie
Zmiennokształt
Podróże Czasowe
Boskie Ucho
Magia
Anioł Stróż
Rozmiarowość

Sashiko i Valthienne :Rodzina

Sashiko

  • Księżniczka Beth
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 518
  • Od teraz już dorosła wadera :DD
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do watahy Farkas.
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 13, 2013, 21:29:30 »

Witam!!
Zapisane

2 lata|część 2|dzień 5|
Moce:
-Telepatia
-Wizje
-Wszystkosłyszność
-Klonowanie
-Niewidzialność
-Chlorokineza

Umiejętności:
Siła: 100
Szybkość: 100
Zwinność: 100
Czujność: 100
Magia: 100
Monety:60
Towarzysz: Nysvertino
Rodzina: Valthiene i Cadence.

Luis

  • Szczeniak
  • Szczeniak
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Offline Offline
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do watahy Farkas.
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 14, 2013, 01:37:25 »

Imię:Luis
Pseudonim:Lu, Lusek, Lussian
Wiek: 7miesięcy
Płeć:Basior
Charakter:Mam zmienny charakter. Raz jestem wesoły i radosny, a raz dokuczający i obrażony na cały świat.
Historia:Jestem zabłąkanym szczeniakiem, który został wyrzucony z swojej rodziny.
Moce:
-Klonowanie
-Niewidzialność
Proponowana ranga: Szczeniak.
Jaka nazwa ma być wyświetlana?:Luis


Ok, witaj w Watasze i już wszystko ustawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2013, 12:19:13 wysłana przez Cadence »
Zapisane
Moce:Klonowanie, Niewidzialność
7miesięcy/dzień22/IIczęść
Rodzina:Poszukuje

10złota

Siła: 20
Szybkość: 20
Zwinność: 20
Czujność: 20
Magia:20

Kimi

  • Gość
Odp: Zapisy do watahy Farkas.
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 14, 2013, 09:18:00 »

Imię:
Heh.. jak ona tego nie lubi, zlepek liter tworzy imię ~ Kimi
Pseudonim:
Woli, jak mówią na nią ~ Kim
Wiek:
Ma już ~ 4 lata
Płeć:
Tak zwana płeć piękna ~ Wadera
Charakter:
Charakter Kim jest różny, jednak zwykle jest bardzo zła, rzadko kiedy jest miła.
Historia:
Nigdy się nie urodziła. Tak po prostu pojawiła się na świecie stworzona z czarnej, tajemniczej energii. To była tuż po tym gdy świat zdołał się całkowicie ukształtować. Mały, fioletowy szczeniak wiedział że jest Tero - czyli bóstwem czymś pomiędzy demonem a aniołem. Jej bliżej było do demona. Wiedziała też że ma na imię Kimi. Wstała i wyruszyła na poznanie świata. Sama odkryła swoje moce. Sama sobie radziła. Podróżowała po całym świecie by wreszcie osiąść w kanionie na jakimś pustkowiu. Miejsce jej odpowiadało.  Nie przybędzie nikt kto będzie chciał ją poznać. Ale niestety się taki napatoczył. Okazało się że jest wysłannikiem Demonów. Chciały ją nająć jako zabójcę. Obserwowały Kimi przez pewien czas. Bo bycie zabójcą u Demonów to nie takie łatwe. Wadera zgodziła się. Działała w duecie wraz z pewnym samcem o imieniu Sev. Jednak podczas którejś misji Sev został zabity a Kimi poważnie ranna. Wylizała się ze swoich ran i odeszła z posady zabójcy. Jednak od Demonów się nie odchodzi. Zaczęły się mścić. Prześladowały ją a ona chowała się przed nimi uciekając. Nigdy już nie poczuła się bezpieczna. Wędrowała dręczona wyrzutami sumienia. Lubiła Seva i myślała że to jej wina iż zginął.
Moce:
~ Burzliwość don't copy! - wadera gdy jest zła może przywołać burzę, która jest groźna dla innych, dzięki niej może atakować, jednak ta moc "wyciąga" z niej dużo energii.
~ Żywioł ognia
Proponowana ranga:
Łowca?
Jaka nazwa ma być wyświetlana?:
Taka jak jest.

Robicie to specjalnie, wiecie, że nie lubię czytać...xD Łowca, już wpisuję i wszystko robię (jaskinia)
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2013, 12:22:37 wysłana przez Cadence »
Zapisane

Nasuada

  • Opiekunka Watahy
  • Armia Szara
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 215
  • UZDROWICIELKA
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do watahy Farkas.
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 14, 2013, 12:06:51 »

Imię:
Zwykłe, proste, łatwe ~Nasuada

Pseudonim:
Nie ma

Wiek:
Ojoj, ile ona już przeżyła? 5 wiosen...

Płeć:
Wadera, toż to chyba oczywiste

Charakter:
Jej charakter jest bardzo trudny do sprecyzowania. Wobec jednych ujawnia jedną twarz, wobec drugich inną. Więc jaka ona jest?
Nigdy, nikt nie wie, co w danym momencie zrobi nasza wadera. Ma zły humor - może być niemiła, oschła lub złośliwa. Gdy zaś wstanie prawą łapą, może być miła, albo chociaż coś w tym rodzaju. Jaka jest dla wrogów - lepiej nie być jej wrogiem. Taka rada. Jest wtedy agresywna, chce walczyć za wszelką cenę. Może być złośliwa, oschła. W najlepszym wypadku dla wrogów, może pogrozić i odpuścić. Choć nie zawsze tak musi być. Zaatakuje z pewnością, gdy zaczniesz prowokować. Dla nieznajomych, czyli coś między wrogiem a poznanym, jest nieufna. Utrzymuje wobec nich dystans, za dużo o sobie nie mówi. No może takie rzeczy typu imię czy coś. Znajomi to już trochę inna bajka. Wtedy już jest trochę milsza i ciupek bardziej otwarta. Przyjaciołom potrafi zaufać, ale żeby zostać jej przyjacielem trzeba wiele z nią przejść. Przede wszystkim to ona musi cię zaakceptować według swoich pokręconych kryteriów. A jakie to są kryteria? Tego nikt nie wie. Partner to jest po prostu mistrzostwo. Jaki basior podoła się temu zadaniu? Aby rozgrzać jej lodowate serce? Nigdy jeszcze nie poznała takiego basiora, a więc nie wiadomo jak się zachowa, gdy będzie zakochana. Wokół swego serca stworzyła barierę, przez którą trudno jest się przedostać. Dla rodziny i najbliższych jest czuła i może poświęcić dla nich życie. Ale jak dostać się do tego małego kręgu, skoro jej rodzina nie żyje, a najbliższych nie ma?
Podsumowując: Nasuada jest albo miła, albo złośliwa bądź oschła. Czasem agresywna i z całą pewnością nieufna. Aby być jej przyjacielem, trzeba zdobyć się na wyżyny cierpliwości. No chyba, że zauważy w tobie prawdziwego przyjaciela.

Historia:
Porzuceni...
Jej ojciec był Przywódcą. Rządził doskonale, miał wielu "wielbicieli". Wszyscy popierali jego wybory, po za jednym. Nikt nie popierał, aby Eliasz, czyli przywódca, założył rodzinę. Ale on ich nie słuchał. Zakochał się po czubki uszów w pewnej waderze, która później okazała się matką naszej Nasuady. Imię jej brzmiało Rastia. Długo ukrywali swoją miłość, ale wszystko wyszło na jaw, gdy na świat, wśród ciemnego lasu, przyszły dwie, małe wilczyce. Pierwsza z sióstr, czyli Nasuada, miała małe szanse na przeżycie. Nikt tak właściwie nie życzył wilczycy długiego życia. Rastia przejęła się możliwą stratą i zadbała o szczęście córek. Dzięki temu przeżyła, ale była bardzo słaba. Wszyscy domyślili się prawdy, że dwa szczeniaki powstały od Eliasza. Omijali biedną Rastię szerokim łukiem.
Eliasz jednak jej nie zostawił. Opiekował się zarówno partnerką jak i potomstwem. Wielbiciele Eliasza stali się jedynie małą grupką. Po kilku miesiącach utrzymywania się na skrajnościach, Eliasz stracił przywództwo. Rastię, Nasuadę i jej siostrę wyrzucono z watahy. Eliasz pozostał, bo miał jeszcze małą grupkę poddanych. Tak więc rodzina bez basiora została wyrzucona na pastwę losu.
Strata...
Długo się włóczyli. Nasuada trzymała się na resztkach zdrowia, ale jednak żyła. Nikt wtedy się nie spodziewał, że wyrośnie z małej waderki twarda wilczyca. Gdy po pewnym czasie, dotarli na jakąś pustynię, zabrakło im jedzenia. Matka i siostry były kompletnie osłabione i nikt nie miał siły na polowanie. Położyli się w nocy spać, ale nasza główna bohaterka, nie mogła zasnąć. Wyruszyła samotnie w pobliski las, na skraju pustyni. Całą noc uganiała się za istniejącą tam zwierzyną. O dziwo, upolowała zająca. Przyniosła go rodzinie i wspólnie się posilili. Wtedy to udowodniła, że potrafi zadbać o siebie. Dzień później, w opuszczonej rodzinie nastąpiła tragedia. Kłusownicy znaleźli je i zaczęli polowanie. Matka oddała życie za córki. Kłusownicy zadowolili się tym łupem i pozostawili wadery w spokoju. Siostra Nasuady była nieprzytomna; na początku kłusownicy uparli się na nią. Nasuada, smutna i przygnębiona wczesną śmiercią matki odeszła, pozostawiając siostrę na pastwę losu. Tak, jak one zostały porzucone wcześniej. Samotnie zaczęła chodzić po odległych lasach, górach...
Powrót do zdrowia...
Nasuada długo się otrząsała po stracie rodziny. Najpierw ojciec, potem matka, a na końcu siostra... W sumie to sama zadecydowała o stracie siostry, ale odganiała od siebie tą myśl. Ogromne straty życiowe. Wadera starała się o tym nie myśleć. Wiedziała, że rozczulanie nie jest mile widziane z dzikiej puszczy. Z czasem stawała się silniejsza. Sama sobie dawała treningi na wytrzymałość i siłę. Po kilku miesiącach nie przypominała siebie. Była w ogóle nie czuła. Kamienna twarz, twarda wilczyca bez cienia litości czy współczucia. Oto, co puszcza z miłej i uprzejmej wadery. Wilczyca w niczym nie przypominała starej siebie, sprzed kilku zaledwie miesięcy. Przez ten czas znacznie podrosła, w mięśniach też. Jedyne co pozostało z bezbronnej Nasuady, to łatka na oku. Bo na pewno nie charakter. Po pewnym czasie życia w dziczy, gdzie nauczyła się sama walki, obrony i polowań była po prostu mistrzem walk. Rzadko przegrywała, prawie nigdy. Błąkała się więc z dala od innych, często polując, w jakim celu? Trudno to powiedzieć. Po prostu chodziła. Znalazła w końcu watahę. Długo włóczyła się po okolicy tej watahy. Zastanawiała się, czy dołączyć tam czy nie. Sama dobrze sobie radziła, ale z drugiej strony czasem, raz na jakiś czas, brakowało jej towarzystwa. Nie było nikogo, do kogo mogłaby otworzyć buzie. Otwierała ją tylko wtedy, gdy jadła lub znęcała się nad zdobyczami.

Moce:
~Zmiennokształtność
~Magia (wyjaśnię na PW)

Proponowana ranga:
Może łowca?

Jaka nazwa ma być wyświetlana?:
Nasuada, czyli ta, co już jest

TT.TT Ile czytania...
Ale nie no fajnie, oczywićie, tylko jam leń..xD Łowcę ustawiam, co do tej mocy OK, ale dobrze, by była wyjaśniona w KP
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2013, 12:26:08 wysłana przez Cadence »
Zapisane
Wiek:
5 lat, 11 dzień, część druga

Moce:
~Zmiennokształt
~Magia (Wyjaśnienie w profilu)
~Uzdrowienie dotykiem

Umiejętności:
Siła: 20
Szybkość: 20
Zwinność: 20
Czujność: 20
Magia: 20

Profilek. KLIK!

Cadence

  • Samica Alpha
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Offline Offline
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 648
  • W razie problemów, pomogę..
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do watahy Farkas.
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 14, 2013, 12:28:16 »

Po waszymi postami jest wszystko napisane c:
Zapisane
3 lata/Dzień 6/Część Pierwsza :Wiek

200 :Siła
200 :Szybkość
200 :Zwinność
200 :Czujność
200 :Magia

:Moce
lluvisanando
Luminescencja
Nekromancja
Uleczanie
Zmiennokształt
Podróże Czasowe
Boskie Ucho
Magia
Anioł Stróż
Rozmiarowość

Sashiko i Valthienne :Rodzina

Nasuada

  • Opiekunka Watahy
  • Armia Szara
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 215
  • UZDROWICIELKA
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do watahy Farkas.
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 14, 2013, 12:29:07 »

Zapewne już wiesz, kim ja jesztem? xD
Zapisane
Wiek:
5 lat, 11 dzień, część druga

Moce:
~Zmiennokształt
~Magia (Wyjaśnienie w profilu)
~Uzdrowienie dotykiem

Umiejętności:
Siła: 20
Szybkość: 20
Zwinność: 20
Czujność: 20
Magia: 20

Profilek. KLIK!

Cadence

  • Samica Alpha
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Offline Offline
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 648
  • W razie problemów, pomogę..
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do watahy Farkas.
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 14, 2013, 12:32:50 »

Jest to możliwe, ale na myśl przychodzą mi 2 łosoby, jednak pierwsza bardziej...xD
Zapisane
3 lata/Dzień 6/Część Pierwsza :Wiek

200 :Siła
200 :Szybkość
200 :Zwinność
200 :Czujność
200 :Magia

:Moce
lluvisanando
Luminescencja
Nekromancja
Uleczanie
Zmiennokształt
Podróże Czasowe
Boskie Ucho
Magia
Anioł Stróż
Rozmiarowość

Sashiko i Valthienne :Rodzina

Nasuada

  • Opiekunka Watahy
  • Armia Szara
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 215
  • UZDROWICIELKA
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do watahy Farkas.
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 14, 2013, 12:33:12 »

A więc?
Zapisane
Wiek:
5 lat, 11 dzień, część druga

Moce:
~Zmiennokształt
~Magia (Wyjaśnienie w profilu)
~Uzdrowienie dotykiem

Umiejętności:
Siła: 20
Szybkość: 20
Zwinność: 20
Czujność: 20
Magia: 20

Profilek. KLIK!

Cadence

  • Samica Alpha
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Offline Offline
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 648
  • W razie problemów, pomogę..
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do watahy Farkas.
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 14, 2013, 12:36:17 »

Taka jedna z Lobo... (chyba...xD)
Zapisane
3 lata/Dzień 6/Część Pierwsza :Wiek

200 :Siła
200 :Szybkość
200 :Zwinność
200 :Czujność
200 :Magia

:Moce
lluvisanando
Luminescencja
Nekromancja
Uleczanie
Zmiennokształt
Podróże Czasowe
Boskie Ucho
Magia
Anioł Stróż
Rozmiarowość

Sashiko i Valthienne :Rodzina

Nasuada

  • Opiekunka Watahy
  • Armia Szara
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 215
  • UZDROWICIELKA
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do watahy Farkas.
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 14, 2013, 12:37:36 »

Nooo...?

No Tiara nie spamić mi w zapisach...xD

Tak, Tiarcia ^.^ Jak zwykle uwielbiająca spamić ;D
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2013, 13:11:50 wysłana przez Nasuada »
Zapisane
Wiek:
5 lat, 11 dzień, część druga

Moce:
~Zmiennokształt
~Magia (Wyjaśnienie w profilu)
~Uzdrowienie dotykiem

Umiejętności:
Siła: 20
Szybkość: 20
Zwinność: 20
Czujność: 20
Magia: 20

Profilek. KLIK!

Fear

  • Łowczyni
  • Armia Szara
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 127
  • WRÓŻKA
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do watahy Farkas.
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 14, 2013, 18:18:28 »

Imię:Fear
Pseudonim:Brak chyba że chcesz się narazić
Wiek:3 lata
Płeć:Wadera
Charakter:Fear to dość osobliwa mieszanka osóbki niezwykle skrytej i jednocześnie dość czułej. Niestety wszystkie emocje skrywa pod maską nieufnej i warkliwej wadery. Rzadko się odzywa gdyż woli trzymać się na uboczu, tłumy ją męczą. Zawiera w sobie nutkę tajemnicy, przyciągającą niczym jeszcze nieotwarty prezent, który zawiera coś wspaniałego.  Potrafi stać się uwodzicielska i milutka jeśli sytuacja tego wymaga.
Historia:
Początek
Wszyscy umierają i wszyscy się narodzili. Te słowa wypowiedział stary wilk wychodząc z komnaty z malutkim, szarym szczenięciem na łapach. Peter- Alpha watahy Kataleja, spojrzał na niego z wściekłością wchodząc do środka. W tym samym czasie jego partnerka już nie żyła. Usiadł przy jej ciele załamany. Kochał Aurorę bardzo i żałował że nie przeżyła porodu. Tym samym być wściekły na córkę. Chciał ją zabić. Przecież to musiała być jej wina! Jak huragan wtargnął do drugiego pokoju stając przy łóżeczku gdzie słodko spała mała. Zatrzymał się nagle. Nie, zemsta wymaga większego bólu. Już wiedział co zrobi. Nocą wyszedł zostawiając malutką Fear samą w lodowatych górach. Poddanym powiedział że córka nie przeżyła. Zostawił ją na pastwę losu. Samą.

Ratunek
Ale jego plany nie spełniły się. Ktoś obserwował jego poczynania.  Wyruszył za Peterem. Ten nic nie zauważywszy pozostawił szczenię i uciekł. Drugi wilk podszedł bliżej patrząc na kwilące młode w zadumie. Jakie myśli krążyły wokół niego? Nie zdradził się jednym gestem. Wreszcie zabrał je i odszedł do swojej chaty. Dlaczego to zrobił? To pytanie zadawało sobie później wiele osób. Dlaczego znany skrytobójca zaopiekował się bezbronną waderką? Nikt nie ośmielił się zapytać. I nikt nie poznał odpowiedzi.

Cztery lata później
-Wiem że nie powiedziałeś mi całej prawdy-cichy głos zachował spokojny ton. Mistrz odwrócił się. Nie usłyszał kiedy jego uczennica weszła.
-Masz rację-odpowiedział.
-Chcę poznać moją historię- mruknęła.
Skinął głową ponuro.
-To co ci wcześniej powiedziałem to nie była prawda. Nie znalazłem cię na drodze, lecz...-rozpoczął długą historię-...I tak trafiłaś do mnie.
Chciał zobaczyć jej reakcję, ale pysk zasłonięty był kapturem. Prychnął. Jego podopieczna była jeszcze bardziej skryta i ostrożna niż on. W jej oczach, gdy jeszcze nie były zasłonięte widniały błyski okrucieństwa. Była niemal kopią ojca. Prócz wyglądu. Podczas gdy Peter był dobrze zbudowany, silny i do tego miał lśniącą czarną sierść to Fear była lekka, mała, a jej sierść mieniła się różnymi odcieniami szarości.
-Całkiem ciekawie.-odezwała się tylko i wyszła. Westchnął ciężko.
Okazało się że poszła zatrudnić się jako skrytobójca w szeregach armii watahy. Mistrz wiedział że nie zrobiła tego dla sławy czy pieniędzy. Miała jakiś ukryty plan. Przez około pół roku pracowała zdobywając zaufanie władcy który nie miał pojęcia że to jego córka którą uznawał za zmarłą.
Którejś nocy Fear wkroczyła do jego sypialni jak zwykle bezszelestnie. Stała tak chwilę patrząc na ojca spod kaptura. Zdjęła go po raz pierwszy i ostatni. Teraz w całej okazałości widać było że wadera jest ładna. Miała czyste, błękitne oczy matki. Zabiła ojca. Bez skrupułów chyba nawet lubowała się jego cierpieniem.  Uciekła stamtąd. Z dumą powiedziała swojemu nauczycielowi co zrobiła. I odeszła.
Moce:Kontrola energii (może pobrać energię od istoty żywej i przemienić ją w cokolwiek zależnie od ilości energii)
Proponowana ranga:Łowca bądź zwiadowca
Jaka nazwa ma być wyświetlana?:Ta co jest.
Potwierdzone miłej zabawy ^^ Proszę o zdecydowanie się jeżeli chodzi o rangę.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2013, 15:09:26 wysłana przez Fear »
Zapisane
"Trzeba sprostać własnym lękom, a one ulotnią się niczym mgła w promieniach słońca."

Wiek: 3 lata

Umiejętności:
Siła: 20
Szybkość: 20
Zwinność: 20
Czujność: 20
Magia: 20

Rodzina:
-siostra: Nasuada
-partner:Nikt jej nie zrozumie. Nikt nie sprosta wyzwaniu.
-potomstwo:---

Moce:
-kontrola energii
-przewidywanie przyszłości

Monety:25

Sashiko

  • Księżniczka Beth
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 518
  • Od teraz już dorosła wadera :DD
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do watahy Farkas.
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 14, 2013, 18:28:00 »

Witaj ^^ Pod zapisem masz napisane co i jak.
Zapisane

2 lata|część 2|dzień 5|
Moce:
-Telepatia
-Wizje
-Wszystkosłyszność
-Klonowanie
-Niewidzialność
-Chlorokineza

Umiejętności:
Siła: 100
Szybkość: 100
Zwinność: 100
Czujność: 100
Magia: 100
Monety:60
Towarzysz: Nysvertino
Rodzina: Valthiene i Cadence.
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
strefagier1 dacjaforum magicalespackluporum trzywahaty eire-scotland